TRYCHOLOGIA

Trycholog jest to specjalista od problemów z włosami oraz skórą głowy. Trychologiem jest więc każdy dermatolog, może nim jednak również osoba, nie posiadająca wykształcenia medycznego. Wówczas jest to trycholog kosmetyczny. W Polsce trychologia jest coraz bardziej popularna i coraz więcej osób korzysta z usług tych specjalistów.

Trycholog w Zamościu

Mgr Magdalena Sędłak, to doświadczony trycholog w Zamościu. Dodatkowa specjalizacja to kosmetologia.
Po skończonych studiach, od 11 lat zdobywa doświadczenie w gabinecie kosmetycznym,  a poza studiami również na szkoleniach i studiach podyplomowych. Praktykę trychologiczną prowadzi we własnym gabinecie Toskhana w Zamościu oraz współpracuje z firmą Trichopartner, będącym liderem na polskim rynku trychologicznym. Jest dystrybutorem min. opatentowanych kamer które wykorzystuje do badania trychologicznego, oraz kliniką Hair Medica w Warszawie. W leczeniu skóry głowy oraz włosów wykorzystuje wyłącznie renomowane firmy trychologiczne min. Mediceuticals, Alcantara, Nourkrin, Tricobotanica, Rebitalia. 

 

Trycholog zajmuje się m.in. takimi problemami jak:

  • wypadanie włosów, łysienie androgenowe
  • łojotokowe zapalenie skóry
  • przetłuszczająca się skóra głowy oraz przetłuszczające się włosy
  • łupież
  • atopowe zapalenie skóry
  • łuszczyca
  • podrażnienia i swędzenia skóry głowy
Zapraszamy na konsultację do Gabinetu Toskhana Zamość przy ulicy Sadowej 6.

 

Cennik zabiegów trychologicznych w Zamościu 

ZabiegCena
Konsultacja wraz z badaniem  skóry i włosów trychoskopem  (System Hair Polariser firmy KC posiada patent (numer 10-0802036). Tej metody diagnostycznej, nie znajdziesz w żadnym innym urządzeniu do trichoskopii)70 zł
Wizyta kontrolnabezpłatna

Podstawowy profilowany zabieg czyszczenia skóry głowy z fazą pielęgnacyjną indywidualnie dobrany do rodzaju schorzenia i oparty na wywiadzie i badaniu trychoskopowym:

ZabiegCena
Oczyszczanie skóry głowy, w tym usunięcie czopów łojowych i wydzieliny blokującej mieszki włosowe, mycie odpowiednio dobranym preparatem, masaż rozluźniający, poprawiający krążenie krwi i limfy, terapia z wykorzystaniem mikromgły z zastosowaniem właściwych substancji czynnych (komórki macierzyste, cytokiny, mukopolisacharydy, skoncentrowane wyciągi roślinne używane do leczenia różnych schorzeń skóry głowy.150 zł
Terapia prądami d`Arsonwala30 zł
Terapia prądami d`Arsonwala + odpowiednie serum60 zł
Infuzja tlenowa  + odpowiednie serum180 zł
Oczyszczanie skóry głowy + infuzja tlenowa + odpowiednie serum*250 zł
(Oczyszczanie skóry głowy połączone z infuzją tlenową, polecamy dla uzyskania najlepszych efektów, gdyż idealnie oczyszczona skóra i mieszki włosowe są lepiej przygotowane na wchłanianie substancji odżywczych) 
Mezoterapia igłowa + odpowiednie serum250 zł
Oczyszczanie skóry głowy +mezoterapia igłowa + kompletne serum zawierające peptydy, witaminy, aminokwasy, koenzymy, oligoelementy, nukeozyty350 zł

Przed planowaną wizytą

Umyj głowę dobę przed wizytą , stosując wyłącznie delikatny szampon. Nie stosuj odżywek, środków do stylizacji w formie pianki, pasty, żelu oraz lakieru. Jeżeli stosujesz mikrowłókna maskujące lub zasypki, zrezygnuj z tego w dniu badania. Zastosowanie wyżej wymienionych elementów spowoduje zakłócenie w prawidłowym odczycie obrazu podczas trichoskopii.

Nie wykonuj badań krwi na własną rękę, ponieważ wiele z nich okazuje się nietrafionych lub wykonanych w niewłaściwym dniu cyklu.