BLOOMEA

 

Bloomea® przez 10 lat była wykorzystywana przez francuskich chirurgów plastycznych głównie w zabiegach pooperacyjnych w celu przyśpieszenia leczenia blizn czy rozstępów.

Z czasem bazując na badaniach histologicznych pięciu warstw naskórka odkryto wyjątkowe działanie technologii TRIO M.M.L w zabiegach kosmetologicznych. W Polsce zabieg ten jest zupełną nowością, pierwsze zabiegi zaczęto przeprowadzać w marcu 2017 roku.

Urządzenie Bloomea doprowadza do podwójnego złuszczenia: powierzchniowego i wewnątrztkankowego.

Powierzchniowo dochodzi do bardzo równomiernego złuszczenia za pomocą wyciągu z liści agawy, którym pokryte są głowice zabiegowe o 3 poziomach intensywności

Rodzaj zabieguCena zabiegu
Twarz280zł
 zabieg Bloomea na twarz w serii 4 zabiegów płatnych z góry: 260 zł
Szyja100 zł
Dekolt180 zł
Twarz, szyja, dekolt380 zł
Uda rozstępy, bliznyod 100 zł
Pośladki rozstępy, blizny200 zł
Dłoniedo każdego zabiegu twarzy gratis

Do zabiegu możemy również użyć:

Retinol
To pochodna witaminy A, która jest jedną z najsilniejszych substancji przeciwzmarszczkowych dedykowana dla skór dojrzałych. Dodanie retinolu do zabiegu Bloomea przyspieszy stymulację komórek do ich odnowy, poprzez zwiększenie produkcji kolagenu. Działa głęboko i skutecznie, przeciwdziałając starzeniu się skóry.

Kwas hialuronowy
Wiążąc wodę w naskórku, zapobiega powstawaniu zmarszczek oraz nadaje skórze elastyczności i sprężystości. Ponadto utrzymuje wodę w organizmie oraz poziom płynu tkankowego zawartego w macierzy pozakomórkowej. Chroni skórę przed wysychaniem, a także wzmacnia jej właściwości ochronne. Dodany do zabiegu Bloomea jeszcze bardziej nawilży skórę i nada jej większego napięcia.

Witaminę C
To królowa witamin. Ma wielokierunkowe działanie: przeciwstarzeniowe, rewitalizujące i wybielające. Stymuluje syntezę kolagenu, aktywuje namnażanie keratynocytów i fibroblastów, przeciwdziała utlenianiu się sebum, chroni przed działaniem promieni UV i powstawaniu rumienia oraz wspomaga walkę z trądzikiem.Witamina C dodana do zabiegu Bloomea rozświetli dodatkowo skórę.

Peeling chemiczny (odpowiednio dobrany do problemu i cery)
Zbieg Bloomea w połączeniu z kwasem to bardzo intensywny zabieg. W zależności od rodzaju użytego kwasu możemy uzyskać odmienne efekty:

kwas azelainowy – dedykowany trądzikom różowatym, działanie bakteriobójcze, wygładzające, rozjaśniające,
kwas laktobionowy – dla cer wrażliwych, z naczynkami, trądzikiem różowatym,
kwas migdałowy – działanie silnie nawilżające, rozświetlające, wygładzające, przeciwtrądzikowe,
kwas ferulowy – przeciwstarzeniowe, przeciwzmarszczowe i antyoksydacyjne,

zabieg Bloomea na twarz + retinol/ kwas hialuronowy / witaminaC /: 350 zł

+48 604 358 057

kontakt@toskhana.pl

ul. Sadowa 6,
22-400 Zamość

Godziny otwarcia

Poniedziałek – piątek: 10.00 – 18.00
Sobota: 10.00 – 14.00


 

© 2019 Toskhana